ART-IN SYSTEMS

İnternet Wireless Sistemleri

Kablosuz İnternet Çözümlerinde kullanılan uyarlanabilir akıllı WLAN sistemleri sayesinde işletmelerin ihtiyaç duydukları kesintisiz ve hızlı interneti sağlamaktadır.
Wi-Fi (İngilizce: Wireless Fidelity, Türkçe: Kablosuz Bağlantı Alanı) kişisel bilgisayar, video oyunu konsolları, dijital ses oynatıcıları ve akıllı telefonlar gibi cihazları kablosuz olarak internete bağlanmasını sağlayan teknolojidir.
Wi-Fi ürünlerin kablosuz bağlantı sağlayabildiğini gösteren bir uyumluluk göstergesidir ve IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ve IEEE 802.11ac standartlarına göre belirlenir.
Artin
Wifi Kapsama Alanınız mı Yetersiz ?
Tecrübeli ekibimiz ücretsiz kesif yapmak için her zaman hazır durumdadır. Alt yapı, donanım ve çalışma planı hakkında birden fazla detaylı bir raporlama yapılmaktadır. Hangi yöntem sizin için uygun ise onun üzerinden ilerleme sağlanır. Sonuç olarak geniş çaplı ve yüksek internet kullanıcısına hitap edecek çözümler sunulmaktadır.
Keşif Nasıl Yapılır ?
Bina tipi belirlenir. Belirlenen bina tiplerine göre indoor veya outdoor çalışma şekli belirlenir. Burada müşteri istekleri göz önünde bulundurularak çalışılacak ürünün tespiti yapılır. Tespit sonrasında teknik ekip ile beraber yerleşke içinde/dışında kontroller yapılıp kapsama alanlarına göre ürün yerleşimi planlanır.
İletişim ve memnuniyeti arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz.

2.4GHz – 5GHz nedir ?

IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) 802.11 protokolüne bağlı olarak 2.4GHz veya 5GHz radyo frekansında gerçekleştirilir. Wi-Fi (Wireless Fidelity), kişisel bilgisayar, akıllı telefon ve dijital işitsel cihazların kablosuz ağ sahası içerisinde internete bağlanmasını sağlayan bir cihazdır. Wi-Fi'ın erişim noktaları, bir oda gibi küçük alanlardan, birkaç kilometrekarelik geniş alanlara kadar etki edebilir, buralarda internet erişimini sağlayabilirler.

Acces Point Nedir ?

Acces Point Türkiye’de Erişim Noktası olarak da biliniyor. Acces Point’ler birden fazla bilgisayarı kablosuz olarak birbirine bağlayabilen veya internet bağlantılarını sağlayan cihazlara verilen isimdir. Bu cihazlar farklı amaçlar için kullanılabilirler. AP cihazlar genellikle bir internet bağlantısını kablosuz çevirmek veya kablosuz bağlantı sinyalini güçlendirmek amacıyla kullanılırlar.
GÖRÜŞME TALEP ET
Hotel Wireless Sistemleri
Wireless Sistemi Keşif Aşaması
Keşif

Bina yapısına göre indoor veya outdoor çalışma şekli belirlenir, ürün ve malzeme listesi detaylı şekilde belirlenir.

Wireless Proje Seçimi
Proje Seçimi

Keşif aşamasında oluşturulan projeler müşteri isteği göz önünde belirlenerek seçim yapılır.

Ürün Tedarik
Ürün Tedarik

Ürün ve malzemelerin temini sağlanır.

Alt Yapının Oluşturulması
Alt Yapı

Proje belirtilen alt yapı sistemi kurulur.

Ürün Montaj İşlemleri
Ürün Montaj

Projede belirtilen şekilde ürünler yerleştirilir.

Projenin Teslim Edilmesi
Teslim

Sistem kontrolu yapılır, proje çalışır durumda teslim edilir.

Art-In Systems

BİZE ULAŞMAK, GERÇEKTEN ÇOK KOLAY...