ART-IN SYSTEMS

Hotspot

Hotspot Nedir?
Hotspot, belirli bir yerel bölge içerisinde kablosuz erişim protokolleri yardımıyla sunulan internet bağlantısıdır. Hotspot, günümüzde daha çok eş anlamlısı olarak kabul edilen Wi-Fi bağlantısı olarak da kullanılmaktadır.
Butik oteller, kamu kuruluşları, perakende zincirleri, hastaneler, kongre merkezleri, avm, eğlence merkezleri, restoran, cafe, bar, hava alanları ve benzer mekanlar da misafirlerinize kesintisiz, hızlı ve güvenli kablosuz internet erişimi sağlar.
Artin Hotspot
Art-In Hotspot, butik oteller, kamu kuruluşları, perakende zincirleri, hastaneler, kongre merkezleri, avm, eğlence merkezleri, restoran, cafe, bar, hava alanları ve benzer mekanlar da misafirlerinize kesintisiz, hızlı ve güvenli kablosuz internet erişim portalıdır. Art-In Hotspot şirketlere avantajı Wi-Fi altyapısı kurulum, işletim gibi teknik uzmanlık gerektiren konularla sizin adınıza biz ilgileniyoruz. Kiralama ve satın alma yöntemleri ile düşük maliyet avantajları sağlar. Kullanan kişiler, güçlü ve güvenli altyapısı sayesinde, misafirleriniz hızlı ve kesintisiz internetin keyfini çıkartır.
Karşılama Ekranı
Karşılama Ekranı

Karşılama ekranında giriş seçenekleri(Şifresiz giriş, TC. numarası ile giriş, Facebook ile giriş)

Loglama
Loglama

TCK 5651 sayılı kanun uyarınca yasal loglama tutulur.

Kullanım Kolaylığı
Kullanım Kolaylığı

Kolay alt yapı sayesinde zaman kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Reklam ve Duyuru
Reklam & Duyuru

İsterseniz kendinize ait kampanya ve duyurular yapabilirsiniz.

Eklenti Seçenekleri
Eklenti Seçenekleri

İşletmenize uygun karşılama ekranları,resim,logo,yazı,saat,sosyal medya ağları ile interaktif olanaklar sağlayabilirsiniz.

Hızlı İnternet
Hızlı İnternet

Artık güçlü ve güvenli internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Art-In Systems

BİZE ULAŞMAK, GERÇEKTEN ÇOK KOLAY...