Firewall Güvenlik Duvarı

Artin Systems Firewall Artin Systems Firewall Artin Systems Firewall

SİBER GÜVENLİĞİ ANLAMLANDIRMAK

Siber güvenlik karmaşık olabilir ve siber suçlularla mücadele için geliştirilen teknoloji de giderek daha komplike bir hal almaktadır. Çözüm tüm bu teknolojileri bir araya getirmek ve özel güvenlik ekipleri olmayan küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanması kolay olan bir paket halinde bu teknolojileri sunma; hem şuan hem de gelecekte işletmenizin ihtiyaç duyacağı düzeyde güvenliği sağlarken yönetimi kolaylaştıracak araç ve kaynakları sağlamaktır. WatchGuard bu misyonu üstlenmiştir. Yaptığımız her şeyin "özü en akıllı güvenliği en basit yolla nasıl sağlarız" fikridir.

Tamamen Akıllı Güvenlik ilkesi ile Art-In Systems ihtiyacınız olan özelliklerde çözüm yolları üretir.

Watchguard Antalya
Watchguard Türkiye
Watchguard Hotel Çözümleri
1
AKILLI KORUMA
Günümüzün evrimleşen çok sayıdaki tehditlerine karşı etkin koruma, bir arada akıllıca çalışan çoklu hizmetlere gereksinim duymaktadır. Otomatik ilkeler ile siber saldırıları önleyin, tespit edin ve anında karşılık verin.
2
İŞLEM YAPILABİLİR GÖRÜNÜRLÜLÜK
Bilişim altyapınızın sağlığını gözlemleyin ve raporlayın. İşlem yapılabilir görünürlük araçları bilinen sorunlara ilişkin düzeltici faaliyetler sunarken, tehditleri önceden tespit etmenize imkan tanır.
3
BASİTLEŞTİRİLMİŞ YÖNETİM
İşletmenizin tamamında güvenliği yönetmek hiç daha kolay olmamıştı. Güvenliğinizi hızlı ve kolay bir şekilde, seçimlerinize göre uygulamak, yapılandırmak ve sürdürmek için ezber bozan araçları kullanın.

Neden WatchGuard ?

WatchGuard, 1996’dan beri müşterilerine en gelişmiş ve en güncel teknolojileri sunarak güvenlik sektörünün öncüsü oldu. Birçok yeniliğin ilklerinden olan WatchGuard, dünyanın ilk kutu (box) UTM cihazını piyasaya sürerek, IDC 2008 Nisan raporuna göre Avrupa ve Amerika’nın ilk 5 satıcısı arasında en yüksek büyüme oranıyla birinci oldu.

WatchGuard, Firebox ürün ailesiyle güçlü ve performanslı, birleşik güvenlik çözümleri sunuyor. Tüm modelleri için yenilikçi LiveSecurity destek hizmeti veren WatchGuard’ı seçmeniz için size birkaç neden;

Paket filtreleme temeliyle Proxy teknolojisi üzerine kurulmuş daha sağlam bir güvenlik sağlar.

UTM yetenekleriyle saldırıları anında engelleme, antivirüs, url filtresi, web bloklama, casus yazılımları durdurma, spam engelleme ile tam kapsamlı birleşik bir koruma sağlar.

Bundle seçenekleriyle müşterilerine tüm bu koruma maddelerini en ekonomik şekilde paket olarak almalarını sağlamakla birlikte tek tek hizmet paketleriyle de esneklik sağlar.

Sıfır Gün Koruması (Zero Day Protection)

WatchGuard ürünlerinin en güçlü özelliklerinden birisi, doğru sıfır gün korumasıdır. Diğer güvenlik markaları imza tabanlı koruma sağlarken WatchGuard, akıllı katman ILS mimarisi olan “True Zero Day Protection” teknolojisiyle yeni çıkmış ve henüz imzalanmamış tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

WatchGuard’ın tüm Firebox serilerinde bulunan bu koruma sistemiyle birlikte, yeni çıkan ve imzalanmayı bekleyen imzasız tehditler, sisteminize zarar vermeden engellenmiş olur.

Protocol Anomaly Detection: Protokol standartlarına uymayan zararlı trafiği bloklar.

Pattern Matching: Yüksek riskli dosyaları eşleştirme ve karşılaştırma yönetimiyle tespit eder.

Behavior analysis: Dos ve DDos saldırılarına karşı adres çıkışlarını/portları tarar, ev sahibi olan davranışlar olmayan davranışı, davranış analiziyle farkını tespit ederek tehlikeli gördüğünde bloklar.

Güçlü Paket Fitreleme Teknolojisi (Powerful Aplication Proxy)

Diğer UTM ürünleri, veri iletişiminde 4 katmanda denetim yaparken, WatchGuard 7 ayrı katmanda filtreleme işlemi yapar.

ART-IN SYSTEMS WATCHGUARD KATALOG İNDİR

En İyi Birleşik Güvenlik Sistemi

UTM özelliği sayesinde bütünleşik güvenlik çözümü sunar. (Web Filtreleme, Virüs, Spam, IDS, IPS v.b.)

Gelişmiş Firewall
Gelişmiş ve Kolay Anlaşılabilir Güçlü Yönetim

WatchGuard UTM ürünlerinin tamamını ister internet (web) üzerinden, ister Watchguard System Manager yazılımıyla esnek bir şekilde yönetebilirsiniz.

Loglama ve Raporlama Sistemi
Loglama ve Raporlama Sistemi

Tüm Watchguard UTM ürünlerinde yönetimsel loglama ve 50'den fazla raporlama hizmeti entegre ve ücretsizdir.

Yükseltilebilir Donanım
Yükseltilebilir Donanım

WatchGuard, seri bazında aynı donanımla üretim yaptığı için, ilgili serinin en üst modeline sadece lisanslama ile çıkabilirsiniz. Bu sayede, gelişen ve değişen talepleriniz için artık her sene firewall değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Live Security Hizmeti
Live Security Hizmeti

Live security hizmetiyle müşterilerine gereken en yüksek özeni gösterir.

Firewall Türkiye
Art-In Systems

BİZE ULAŞMAK, GERÇEKTEN ÇOK KOLAY...