Art-In Systems

E-mail Marketing

E-mail ile pazarlama, elektronik postanın; belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı pazarlama biçimidir. Genel anlamda potansiyel ya da mevcut müşteriye gönderilen her e-mail, e-mail pazarlama olarak düşünülebilir.
E-mail pazarlaması için yapmanız gereken şey öncelikle bu devasa ağda yerinizi belirlemeniz, mevcut ya da potansiyel müşterileri bulmak ve onlara mail sistemi ile ulaşmanızdır. Art-In Systems, kitlenizi oluşturmanız ve onlara ulaşmanız için size çözümler sunar.
E-mail Marketing
Profesyonel tasarım ekibimiz ve içerik yöneticilerimizle size özel hazırladığımız elektronik postalar , SPAM tehlikelerine karşı özenle yönetilir. Art-In Systems E-Mail Marketing hizmeti; gönderdiğiniz e-mailin hangi kullanıcıya ne zaman ulaştığını, kaç e-mailin açılıp kaçının açılmadığını, açılan e-mailler üzerinden sosyal medya sayfalarınıza ve web sitenize yönlendirme oranını, an ve an göstermekte ve birçok detayı da sunmaktadır. Bu verdiği analizler sonucunda ileride atacağımız maillerde daha iyi sonuçlar almaktayız.
Art-In Systems

Kişiye Özel E-posta Gönderimi

Daha önceden müşterilerinizden toplamış olduğunuz e-posta veri tabanınızı yöneterek, firmanıza özel temalar tasarlayıp müşterilerinize ulaştırıyoruz. Art-In Systems Hotspot E-mail toplama modülü ile internete çıkış yapmak isteyen müşterileriniz e-maillerini gerekli alana girmesiyle internete çıkışlarını sağlıyoruz. Böylece sistem bu e-mailleri sizin adınıza otomatik olarak topluyor.
E-Mail Marketing
E-Mail Marketing
E-Mail Marketing
E-Mailing
Düşük Maliyet

Ulaştırılmak istenen mesaj, potansiyel müşteri olabileceği belirlenmiş kitlelere düşük maliyetlerle ulaştırılabilir.

Hızlı E-mail
Hızlı

E-mail anında kullanıcıya ulaşır.

Detaylı İstatistik
Detaylı İstatistik

Detaylı analiz raporlarını yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği
Çoklu Dil

Çoklu dil özelliği ile farklı dillerde gönderim yapılır.

Kişiye Özel
Kişiye Özel

Özel günlerde kişiselleştirilen mail gönderimi yapılır.

Spam Değil
SPAM Değil

Kendimize ait yazılımlar sayesinde mailler SPAM olarak gönderilmez.

Art-In Systems

E-mailing çözümlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Art-In Systems

BİZE ULAŞMAK, GERÇEKTEN ÇOK KOLAY...