Yardım

Sık Sorulan Sorular

ART-IN SYSTEMS, Wireless Network Kurulumu, Hotspot, İnternet Loglama (5651 Yasasına Uygun), İnternet Ücretlendirme, Mailing, Firewall, Digital Signage (İnfo Tv), İp Kamera Kurulumu alanlarında hizmet vermektedir.

Bizimle buradan iletişime geçiyorsunuz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra ücretsiz keşif yapıyoruz. Sizi bilgilendiriyoruz. Anlaşılması durumunda en kısa sürede sistemi kurarak, sorunsuz wireless (Kablosuz internet) kullanmanın keyfini sürüyorsunuz.

Öncelikle Loglama Nedir? Loglama bir sistemin hareketlerini kaydeden bir yapıdır. Zorunlu olan 5651 loglaması, iç ağınıza bağlanan cihazların IP adres bilgilerini, kullanıma başlama, bitiş tarih ve saati ile cihazların MAC Adreslerini gösteren kayıtların Elektronik ortamda saklanması ve oluşan log dosyalarının zaman damgası ile birlikte imzalanması ve bu dosyaların 2 yıl süreyle saklanmasıdır. Dosyanın imzalanmasının amacı kanunda belirtilen dosya bütünlük değeri (hash) zaman damgası ile birlikte saklanması zorunluluğudur. Zaman damgası her türlü dosyanın ya da herhangi bir verinin, belirli bir zamandan önce var olduğunu ispat etmek için kullanılır. Sonuç olarak ağınızda, log alan bir yazılım ve bu yazılımın çıktısı olan log dosyalarını, TIB’in yayınladığı IP Log imzalayıcıyla imzaladıktan sonra kayıt altına almalısınız. Ancak hem dosyaların yönetimi, hemde gerek duyulduğunda ulaşılması, özellikle de 2 sene geriye dönük olarak bir arşiv oluşturulması, büyük ağlarda kolay yönetilebilecek bir yapı değildir. ART-IN Systems sizin için bu işlemleri yapıp işinizi kolaylaştırıyor.

Hotspotlar halka açık yerlerde kablosuz internet ya da ağ hizmetlerinin sağlandığı yerel alanlardır. Hotspotlar bina içleri, kampüs alanları, kurumsal kuruluş kullanım alanları ile sınırlı alanlar için geçerlidir. Mobil bilgisayar kullanıcıları tarafından ziyaret edilen tüm alanlar Hotspot uygulama alanları olarak görülebilir.
Uygulama Alanları
Otel lobileri, barları, lokantaları, otel toplantı salonları, otel odaları, havaalanı bekleme salonları, konferans salonları, restoranlar, fuar alanları, konferans merkezleri, tren İstasyonları, bekleme salonları, cafeler , toplu taşıma araçları...

Müşterilerinizin internete erişimi için resepsiyona gidip bir kullanıcı adı ve şifresi almasına gerek yoktur. Otel programı ve internet ücretlendirme ve internet loglama sistemi arasında yapılan entegrasyon sayesinde müşteriniz istediği yerden kablo ve wireless internete bağlanabilir. Bu sayede müşterilerin resepsiyona gidip 5651 yasası için şifre alması gibi rahatsız edici bir iş ortadan kalkmış olur. Bununla birlikte resepsiyonun üzerinden internet loglama yükü kalkar. Müşterileriniz ise internet konforunun tadını çıkartır.
ART-IN internet loglama ve internet ücretlendirme sistemi yabancı müşterileriniz ile aynı dili konuşur. 6 farklı dili destekleyen yapısı isteğe göre artırılabilir. Bilgi ve uyarılar tamamen müşterinin dilindedir.

(İnfo TV) Screen Colony; reklamlarınızı ve mesajlarınızı dijital ortamda hedef kitlenize kaliteli bir yayın ve zengin görsel içerikle duyurabileceğiniz; bir ağ aracılığıyla dağıtılan ve uzaktan yönetilebilen kullanımı kolay olan bir sistemdir.
Firmaların kendi Kurumsal TV (Digital Signage) Sistemlerini kurarak modern çağın gereği olan bilgi, iletişim ve reklam ağlarını oluşturmalarına olanak sağlıyoruz.
Screen Colony; sistem kurulumundan yazılıma, içerik yönetiminden grafik tasarım hizmetine, uzaktan erişim ekran kontrolünden yerinde teknik servis hizmetine kadar her kademede çözüm ortağınız olur.

E-mail ile pazarlama, elektronik postanın; belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı pazarlama biçimidir. Genel anlamda potansiyel ya da mevcut müşteriye gönderilen her e-mail, e-mail pazarlama olarak düşünülebilir.
E-mail pazarlaması için yapmanız gereken şey öncelikle bu devasa ağda yerinizi belirlemeniz, mevcut ya da potansiyel müşterileri bulmak ve onlara e-mail sistemi ile ulaşmanızdır.
Art-In Systems, kitlenizi oluşturmanız ve onlara ulaşmanız için size çözümler sunar. Profesyonel tasarım ekibimiz ve içerik yöneticilerimizle size özel hazırladığımız elektronik postalar , SPAM tehlikelerine karşı özenle yönetilir.
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

Yukarı Çık